Yaşam

İyi Günler canlı izle! 8 Ocak Show TV İyi Günler yeni bölüm canlı yayınını HD izle! İyi Günler yeni bölümde neler olacak? Canlı TV izle!

güzel günler canlı izle! İyi Günler HD izle! İyi Günler, TMC Sinema imzalı, ilk bölümü 6 Kasım 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini Osman Taşcı’nın, senaryosunu Selin Tunç’un yaptığı Türk komedi ve aile televizyon dizisidir. İyi günler canlı izle! 8 Ocak Show TV İyi Günler yeni bölüm canlı yayınını HD izle! İyi Günler yeni bölümde neler olacak? 8 Ocak Show TV canlı izle!

İYİ GÜNLER CANLI YAYIN NEREDEN İZLENİR?

Güzel Günler dizisini Show TV’nin yanı sıra TV’de de izleyebilirsiniz.

GÜZEL GÜNLER NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Güzel Günler her Pazar 20:00’de Show TV’de.

İYİ GÜNLER KONUSU NEDİR?

Selma (Leyla Tanlar) bütün yolların tükendiğini düşündüğü bir sırada mirasını almak için Van’dan İstanbul’a gelir. Altında varlıklı kardeşi Leylim ile babasının hurda arabası duruyor.

Mirası alabilmenin tek şartı ise mirasın diğer ortağı eski aşkı Mihran’ı (Burak Dakak) bulmaktır. Onunla aynı gün dünyaya gelen, doğdukları gün birbirlerini büyük bir aşkla sevecekleri kehanet edilen ve Selma’nın günah keçisi ilan edildiği yangından sonra İstanbul’a göç eden Mihran.

Selma, Mihran’ı İstanbul’da bulur. Böylece sadece Selma ve Mihran değil, Mihran’ın barista kuzeni Atakan (Olgun Toker), Atakan’ın platonik aşk boksörü Altan (Zeynep Çamcı), Mihran’ın büyük ve neşeli ailesi; Teyzesi Menemeci Kıymet (Binnur Kaya), kuzeni Füsun (Ecem Erkek), annesi Saliha (Seray Gözler), Kıymet’in kolu ve eli, Feyyaz (Orkuncan İzan) ve ezeli rakibi Hakim’in (Yıldıray Şahinler) hayatları. , ayrıca değiştirin.

İYİ GÜNLER YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İyi Günler 9. Bölüm Fragmanı yayında. Kahkahaların bol olduğu eğlence dolu tanıtımda Mihran, Alya’nın babasıyla ilişkilerini sürdüremeyeceğini söylüyor. Alya’nın babasının tehditkar sözleri dikkat çeker.

İYİ GÜNLER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İYİ GÜNLER

Binnur Kaya : Değer

Ecem Erkek : Füsun

Leyla Tanlar : Selma

Zeynep Çamcı : Altan

Olgun Toker : Atakan

Burak Dakak : Mihran

Yıldıray Şahinler: Hakim

Orkuncan İzan : Feyyaz

Oya Illogullari: Alya

Seray Gözler : Saliha

Duygu Köse : Leylim

Dora Dalgıç : Aysim

haber-piraziz.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu