Yaşam

Barbie esintisi IMAX’ta da devam ediyor!

Bu yazın en çok hasılat yapan filmi Barbie, IMAX’ta seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. 22 Eylül Cuma günü IMAX sinemalarında gösterime girecek olan Barbie, 1 hafta boyunca 7 farklı sinemada izlenebilecek.

2023 yazına damgasını vuran Barbie, daha önce görülmemiş ek sahnelerle IMAX’ta seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Tüm dünyada pembe çılgınlığını yaratan ve gişe rekorları kıran Barbie’nin hikayesi. 22 Eylül CumaGün, gerçeğe en yakın sinema teknolojisini sunan IMAX salonlarında devam edecek.

Barbie diyarında varoluşsal krizler yaşayan ve bir anda kendini gerçek dünyada bulan ikonik oyuncak bebek Barbie’nin macera ve eğlence dolu hikayesini anlatan film, yönetmeni Greta Gerwig’in kadın yönetmen olarak tarihe geçmesini sağladı. sinema tarihinin en yüksek gişe hasılatı. 21 Temmuz’da tüm dünyada eş zamanlı olarak vizyona giren film ayrıca; Günlük, haftalık ve hafta sonu gişelerinde uluslararası alanda 500 milyon dolara en hızlı ulaşan film oldu.

Oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken Barbie’ye başrollerde Margot Robbie ve Ryan Gosling’in performansları eşlik ederken, Kate Makinin, Issa Rae, Hari Nef, Simu Liu, Ncuti gibi oyuncuların canlandırdığı karakterlerin çeşitli versiyonları yer alıyor. Gatwa ve Kingsley Ben-Adir.

Barbie, TME Films dağıtımıyla bir hafta boyunca üçü İstanbul’da olmak üzere toplam 7 farklı IMAX sinemasında izlenebilecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu